Een twintig jaar oude rum van Dictador een rum die wordt gemaakt met gebruik van de Solera methode wat betekent dat er gebruik wordt gemaakt van verschillende vaten met verschillende leeftijden zodat de smaken in de rum zich beter kunnen ontwikkelen. Dictador Rum 20 Year is een zachte rum met een complex palet van smaken die een formidabele prijs/kwaliteit verhouding kent. Een zachte textuur met harmonieuze aroma's van eikenhout en karamel en heerlijke tonen van nootmuskaat, kaneel en rijke, zoete vanille. Zachte hints van gedroogde bessen en rozijnen zijn tevens te vinden, een geweldige combinatie in ieder geval met een hoop diepte. Bij de smaken openen het eikenhout en karamel wederom gepaard met tonen van tannine en citroensap en heerlijke notities van gedroogd fruit, vanille, ahornsiroop en een rijk scala aan kruiden. De lange, gladde afdronk maakt het geheel af, een afdronk waarbij het eikenhout terugkomt vergezeld door zoete karamel. Zeer aangename rum!
Of heb je hulp nodig bij het bestellen? Twijfel niet en neem contact met ons op. Dit kan telefonisch via 071-2400285 of via de e-mail op [email protected]. We helpen je graag!
Gerelateerde producten
Vragen over dit product?
Of heb je hulp nodig bij het bestellen? Twijfel niet en neem contact met ons op. Dit kan telefonisch via 071-2400285 of via de e-mail op [email protected]. We helpen je graag!